ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН:

 (099) 171-85-84       
 (098) 038-90-60
ГУРТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ:

 (048) 793-71-23 
 (044) 455-52-54
ГРАФІК РОБОТИ:

понеділок - п'ятниця
9:00 - 18:00
Категорії
Книга дня
Новини

Діти – найвимогливіші й водночас найбільш вдячні читачі. Тому кожну свою книжку ми намагаємося зробити цікавою, барвистою, неповторною, вкладаючи в неї своє серце.


У нас за плечима багаторічний досвід роботи на книговидавничому ринку, у нашому доробку 4000 найменувань книжкової продукції українською та російською мовами. Серед них – фотоенциклопедії для підлітків, навчальна та розвивальна література для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, збірники улюблених усіма малюками казок, книжки з українознавства, словники та розмовники.


Прагнучи зробити процес читання захоплюючим, ми привносимо в дитячі книжки елемент гри, удаючись до нових форматів: книжка-віммельбух, книжка з віконцями, книжка з наліпками, книжка-пазл, книжка з механізмом. Застосування сучасних матеріалів і новітніх дизайн-технологій, суворе дотримання санітарно-гігієнічних вимог, що стосуються дитячих видань, – усе це дозволяє нам випускати не тільки якісну, але й безпечну продукцію, щоб гідно конкурувати із зарубіжними видавництвами дитячої літератури.


Ми завжди відкриті для співпраці. Якщо у вас є цікаві ідеї та нереалізовані проекти, якщо ви можете просто розповідати про складні речі й бездоганно володієте мовою, – радо запрошуємо до нашої команди! Експертна група детально розгляне кожен проект, допоможе порадою, сформує пропозиції — тобто зробить усе, щоб Ваш твір вийшов друком. Відкриваймо разом для наших дітей світ дивовижних книжок!